NEDEN ÇELEBİ

celebialtin.com'un piyasadaki en güvenilir altın satıcısı olduğunu anlamanız için sorular ve cevaplar : 

GENEL
SORULAR

ÇELEBİ ALTIN ’DA SATILAN ALTINLARIN SAFLIĞI NEDİR?

Anında havale nedir? Nasıl kullanılır?

TESLİMAT
SORULAR

SİPARİŞİMİ NASIL TAKİP EDERİM?
~

Siparişi benim adıma başkası teslim alabilir mi?

GÜVENİK
SORULAR

TESLİMAT AMBALAJI HASAR GÖRÜRSE NE OLUR?

Banka bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

GENEL

Çelebi Altın’daki altınların saflığı nedir?

Çelebi Altın'daki altın ürünlerin saflığı 24 ayar has değer 0.995, 0.999 ve 22 ayar has değer 0.916’dır.

Sipariş

Çelebi Altın , altının güvenli teslimatını nasıl sağlar?

Verdiğiniz siparişler, size teslim edilene kadar Çelebi Altın güvencesi altındadır. Siparişleriniz sigortalı kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Siparişi benim adıma başkası teslim alabilir mi?

Fatura adresi ile sipariş teslimat adresi farklı olabilir. Siparişinizi oluştururken ‘Teslimat Adresi’ formuna paketin teslim edilmesini istediğiniz kişi ve adresi yazabilirsiniz.

GÜVENLİK

Teslimat ambalajı hasar görürse ne olur?

Siparişiniz adresinize teslim edilirken paketin hasar görmüş olduğunu farkettiyseniz; kargo görevlisine tutanak düzenletip, siparişi teslim almayınız.Teslimat yapıldıktan sonra fark edilir ise sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

Siparişim elime ulaşmadı ne yapmalıyım?

Siparişinizi kargo şirketine teslim ettikten sonra hem e-mail hem de sms ile kargo takip numarası gönderilir. Siparişinizi takip ettiğinizde eğer bir sorun yaşıyorsanız bize444 4 928  numaralı telefondan veya info@celebialtin.com e mail adresinden ulaşabilirsiniz. yapabilirsiniz.

HESABIM

Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Altın ve gümüş işlemlerinde müşteri tanıma ve kimlik tespiti prosedürü uygulanmaktadır. Bu sebeple web sitemizden üyeliksiz alışveriş yapılamamaktadır.

Üyeliğimin nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek isterseniz 444 4 928 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekmektedir. İptal edilen üyelikler yeniden aktif edilemez. Sipariş vereceğiniz zaman yeni üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik avantajları nelerdir?

celebialtin.com’a üye olarak birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.Ayrıcalıklar ve yenilikleri ilk siz haberdar olursunuz.Daha yüksek tutarlarda işlem yapma şansınız olur.

İletişim bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

İletişim bilginizde değişiklik yapmanız gerekiyorsa; web sitemizin sağ üst tarafında adınızın yazdığı alana tıkladıktan sonra kişisel bilgilerinizin olduğu formda istediğiniz alanda değişiklik yapabilirsiniz.